Izkārtnes, kabinetu plāksnītes, iekštelpu norādes

Ofisa izkārtnēm mēs piedāvājam vairākus izgatavošanas variantus. Viens no ekonomiskākajiem variantiem ir izkārtnes izgatavošana no plastikāta, ar tekstu no pašlīmējošājām plēvēm. No metāla izgatavotās izkārtnes ir dārgākas, taču to kalposanas laiks ir krietni ilgaks jo metali, kas apstradati ar musu tehnologijam, ir daudz izturigaki pret mehaniskam un klimatiskam iedarbibam. Individuala pieeja jusu vajadzibam lauj mums izveleties optimalo risinajumu jusu ofisam.
Areja izkartne tiek stiprinata pie ekas ieejas sienaj uz plastikata vai koka pamatnes, vai ari uz koka ramja. Koka ramjiem var but dazadi krasu risinajumi. Pec jusu izveles izkartni var stiprinat ari ar metala distanceriem.
Kabinetu nosaukumu plaksnites var but izgatavotas no plastikata, vai no dazada veida metala. Tas ari attiecas uz telpu numeraciju.
Informacija uz plaksnitem var but gan pastaviga, gan nomainama. Pedeja gadijuma plaksnisu izgatavosanai izmanto specialus aluminija profilus. Atbilstosi jusu vajadzibam plaksnisu izmeri var but dazadi. Teksta un fona krasaj tiek piemekletas atbilstosi telpu interjera krasu risinajumam.